WEP nieuws

Opleidingsdag Motiverende Gespreksvoering

Vandaag konden de WEP-leden kennis maken met motiverende gespreksvoering. In een verkorte ééndagsopleiding kregen onze leden de basis van motiverende gespreksvoering mee en kregen ze de kans om deze kennis te testen met elkaar.

De vraag om deze opleiding te volgen kwam van onze leden om contact met cliënten binnen het PC Sint-Hiëronymus beter te onderbouwen en hun ervaringsdeskundigheid verder uit te breiden. De driedaagse opleiding die gebracht wordt door Niki De Prijcker werd verkort naar één dag om zo onze leden kennis te laten maken met deze manier van werken.

In de voormiddag werd de basis van motiverende gespreksvoering uiteengezet en in de namiddag kon iedereen in groepjes aan de slag om de opgedane kennis uit te testen. De WEP-leden waren alvast enthousiast over deze opleidingsdag en toonden interesse om zich verder te verdiepen in het onderwerp.